7504
България
Мъж на 20 години е с опасност за живота след побой в ЧирпанПри побой в Чирпан са пострадали двама мъже на 37 и 20 години.По-младият е настанен в болнично заведение с различни наранявания и с опасност за живота, съобщават от пресцентъра на Областната дирекция на МВР в Стара Загора.
Автор: БТА / Редактор: Стела Филипова
| 03 Ноември 2025, 11:44 ч.
При побой в Чирпан са пострадали двама мъже на 37 и 20 години. По-младият е настанен в болнично заведение с различни наранявания и с опасност за живота, съобщават от пресцентъра на Областната дирекция на МВР в Стара Загора. Като извършители на деянието са установени двама мъже на 29 и 19 години и 17-годишно момче. Тримата са задържани за срок до 24 часа. В 7:00 часа вчера в Районното управление в Чирпан е получено съобщение от 25-годишен мъж, че в близост до вход на здравно заведение в града е видял двама мъже в безпомощно състояние. На място е изпратен полицейски екип и е установена самоличността на пострадалите. 37-годишният мъж е съобщил, че трима непознати са им нанесли побой и че му е отнет мобилен телефон и портфейл с неустановена сума пари. Двамата са транспортирани в здравно заведение в Стара Загора. На 37-годишния е оказана медицинска помощ, отказал е да бъде настанен в болница и е освободен. По случая е образувано досъдебно производство под надзора на Районната прокуратура в Стара Загора. В средата на миналия месец мъж на 52 години беше настанен в болница след нанесен побой на улица в Стара Загора.
Не пропускайте важните новини от деня. Последвайте ни в Google News Showcase
Бъдете информани с нашите тематични бюлетини:
Получавайте всеки ден най-важните новини и събития от рубриката във входящата си поща.
Допълнителна информация за регистрацията и процедурата за доставка и анулиране (отмяна) можете да получите в нашият раздел NRD Бюлетини или, като натиснете на връзката или по-долу.
|
|
Получавайте най-важните новини и събития от Вашият град.
От понеделник до петък от нашия редактор Стела Филипова
|
|
ОЩЕ ОТ РУБРИКАТА
|
Общинският съвет в Самуил одобри средства за плащане на ДДС по проект за водопроводната мрежа в Желязковец
|
|
|
Граждани ще могат да поставят въпроси в съвместна приемна на депутати и Областната администрация в Разград
|
|
|
Модернизираният Дом за стари хора в село Кутово отвори врати
|
|
|
Благотворителен футболен мач в подкрепа на 8-годишната Ния ще се състои в Пазарджик
|
|
|
Седмият национален събор „Млечният път на България през вековете“ в Луковит ще се състои от 4 до 6 септември, реши Общинският съвет
|
|
ВРЕМЕ ЗА ЧЕТЕНЕ
|
Време за четене - месец Юни
Препоръчани заглавия |
ОЩЕ ОТ НОВИНИТЕ ДНЕС
|
Председателят на парламента Михаела Доцова ще открие 13-ата пленарна сесия на Парламентарната асамблея на Процеса за сътрудничество в Югоизточна Европа
|
|
|
Новият състав на Централната избирателна комисия стъпва в длъжност
|
|
|
Пострадалият в катастрофа в Свищовско е закаран в плевенската болница, пробата на другия шофьор е с положителен резултат за метаамфетамин
|
|
|
Общинските съветници в Самуил одобриха финансиране на проекти в социалната сфера и ВиК инфраструктурата
|
|
|
Челен удар между два леки автомобила с пострадал затвори временно пътя между Свищов и село Вардим
|
|
Радиопрограми



Тикер
7504
ЗАПАЗИ
Общинският съвет в Самуил даде съгласие за изплащане на данък върху добавената стойност (ДДС) в размер на 202 687 евро по проект за реконструкция и подмяна на вътрешната водопровод ...